Technikum Elektryczne w ZST im. Bohaterów Września w Jaśle
Nawigacja
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 2
» Najnowszy użytkownik: pawelj
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
X Piknik Zawodowy

W dniu 26 kwietnia odbyła się kolejna, dziesiąta edycja Jasielskiego Pikniku Zawodowego, zorganizowana przez  Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle, Centrum Kształcenia Praktycznego i Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle.

Pokazy zorganizowane w pracowni elektrycznej cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

W zabawny i prosty sposób staraliśmy się pokazać, czym jest prąd elektryczny. Niewidzialna energia, która wprawia w ruch dziesiątki urządzeń. Podczas pikniku pokazaliśmy jak powstaje i czym jest elektryczność. Czym różni się prąd stały od zmiennego oraz wiele innych bardzo ciekawych zjawisk związanych z energią elektryczną.

 

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na tematy związane z energią elektryczną, jej powstawaniem przesyłem i użytkowaniem zapraszamy do podjęcia nauki w Technikum Elektrycznym.FINAŁ PODKARPACKIEJ OLIMPIADY ENERGETYCZNEJ

W dniu 07 kwietnia 2017 roku odbył się finał Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej, do którego zakwalifikowało się trzech uczniów naszej szkoły.  ZST reprezentowali Marcin Paluch, Szymon Rogaczewski i Bartosz Motyka.Giełda zawodów 2017

Zgodnie z wieloletnią już tradycją w dniach od 7 do 10 marca .  w Jaśle odbywa się „Giełda Zawodów”. Szkoły ponadgimnazjalne z terenu Powiatu Jasielskiego prezentują gimnazjalistom swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/ 2018.


III PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA

III PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA POD PATRONATEM PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY


Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w etapie szkolnym podkarpackiej olimpiady energetycznej.

 

III Podkarpacka Olimpiada Energetyczna to konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych energetyką.

Tematyka olimpiady obejmuje zagadnienia wytwarzania, opcjonalnego wykorzystania oraz niekonwencjonalne źródła energii.


FINAŁ PODKARPACKIEJ OLIMPIADY ENERGETYCZNEJ

FINAŁ

II PODKARPACKA OLIMPIADA ENERGETYCZNA


 

W dniu 10 MARCA 2016 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie odbył się finał Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej. 

Naszą szkołę godnie reprezentowali Tomasz Borek z kl. 3 Ta , Marcin Kaleta z kl. 2 Tb i Szymon Rogaczewski kl. 1 Ta. W tym roku do podium trochę zabrakło, ale wszyscy osiągnęli dobre wyniki i jak wszyscy uczestnicy finału zostali nagrodzeni dyplomami uczestnictwa oraz upominkami ufundowanymi przez organizatora.


ENERGETAB 2015 - Bielsko Biała
  15 września 2015r. grupa młodzieży naszej szkoły, w tym członkowie Młodzieżowego Koła SEP uczestniczyła w wycieczce technicznej na targi Energetab.

 


NABÓR ELEKTRONICZNY DO KLAS PIERWSZYCH

NABÓR ELEKTRONICZNY DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU JASIELSKIEGO

Nabór elektroniczny na rok szkolny 2015/2016 prowadzony jest w systemie vEdukacja Nabór. Ważnym celem wykorzystania systemu komputerowego w trakcie rekrutacji jest ograniczenie liczby dokumentów i liczby wizyt kandydata w szkołach.


Dzięki wykorzystaniu systemu kandydat posługuje się wyłącznie jednym podaniem, bez względu na liczbę szkół, które wybrał i kontaktuje się wyłącznie z jedną szkołą.

Każdy kandydat do szkoły ponadgimnazjalnej jest rejestrowany w systemie przez macierzyste gimnazjum. Po zarejestrowaniu otrzymuje swój identyfikator i hasło. Bezpośrednio po wejściu na stronę internetową systemu vEdukacja Nabór tj.

www.podkarpacie.edu.com.pl/Kandydat

dokonuje wyboru trzech szkół, w przypadku jakich kol wiek wątpliwości zapraszamy do sekretariatu ZST - chętnie pomożemy.


ELEKTROMECHANIK-INFORMATOR
II miejsce dla Adriana Kozłeckiego w Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej

 

16 kwietnia 2015 r. w Państwowej  Wyższej  Szkole Zawodowej w Krośnie odbyły się:

II etap oraz finał Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej.
Giełda zawodów 02-05.03.2015

Zgodnie z wieloletnią już tradycją w dniach od 2 do 5 marca br.  w Jaśle odbywa się „Giełda Zawodów”. Szkoły ponadgimnazjalne z terenu Powiatu Jasielskiego prezentują gimnazjalistom swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2015/ 2016.


Wesołych Świąt